Fórum vsevjednom.cz - Fórum vsevjednom.cz

Zpět na vsevjednom.cz

Fórum vsevjednom.cz -> Vševjednom.cz -> Dotazy a náměty

Předchozí | 1, 2, 3 | Další

  1. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 28. 1. 2020 20.49 | 🐧 🦊
    Díky za pěkný námět na novou službu. Určitě bychom to v průběhu roku mohli zrealizovat. Jen ještě prosím o nějaký konkrétnější popis, jak by to mělo vypadat. Že si k určitým dnům můžete připsat vlastní "poznámky", chápu, ale jak by to měli vidět návštěvníci webu? Měla by tam třeba být možnost přihlášení k určité akci? Je možné se někde na internetu na takovou službu podívat?

    Admin :)
  2. mina
    Uživatel

    Založeno: 28. 11. 2006 12.02
    Příspěvků: 2
    # 9. 2. 2020 10.40 | Web kalendář | 🪟 🅾️
    Kalendář na web ve vašem stylu, tedy vložením kódu do stránek by byla bomba!!! Hledal jsem náhradu za už moc nefungující (a podporou nereagující) weblight.cz, miniaplikace blueboard jsou zrušeny a jinde kde nic tu nic, většinou jen plugingy redakčních systémů...

    Ideální by bylo, kdyby kalendář logicky zobrazoval barevně den a zvýrazněně nějakou akci. Kdyby se myší najelo na akci, objevilo se vyskakovací okénko s textem a šlo po kliknutí i přesměrování na web. Ideálně to funguje třeba na www.bezpecnecesty.cz/cz/kalendar (používají kalendář od jQuery https://jqueryui.com).

    Graficky – barvy a velikost plně přizpůsobitelné (ideálně se zadáváním HEX barevného kódu), i několik druhů písem (to by si zasloužily i jiné Vaše aplikace), kalendář bez ozdobných fičur a rámečků. Příklady, které graficky se líbí, např:

    http://danielsitek.cz/nahled/kalendar-web_big.jpg,
    https://cdn.designsmaz.com/wp-content/uploads/2014/03/clean-greyblue-web-ui-calendar-psd.jpg,
    https://www.shutterstock.com/cs/image-vector/calendar-99531737, https://www.jqueryscript.net/time-clock/jQuery-Calendar-Plugin-Using-HTML-Templates-CLNDR-js.html
  3. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 9. 2. 2020 12.07 | 🐧 🦊
    Super, moc děkuju! Prohlédnu si to a začnu na tom postupně pracovat.

    A ještě ohledně písem: jaká Vám v nastavení aplikací chybí? Já tam všechna vložil s důrazem na to, aby ta písma obsahovaly všechny prohlížeče a operační systémy, a to včetně mobilních. Možná už jsou ale takto rozšířená nějaká další písma. Javascriptem sice jde nastavit a stáhnout při prohlížení webu libovolné písmo, ale tuhle variantu jsem zavrhl, protože by to dost zpomalovalo načítání. A když je někdo na nějaké pomalé wifině nebo má u svého operátora limit stažených dat, tak stahování víceméně zbytečností není úplně vhodné.

    Admin :)
  4. TV program v mobilu
    Reklama

    🚹
    Věk: 153
    Založeno: 28. 12. 1975 9.47
    Příspěvků: 3547
    # 9. 2. 2020 12.07 | TV program v mobilu |
  5. mina
    Uživatel

    Založeno: 28. 11. 2006 12.02
    Příspěvků: 2
    # 9. 2. 2020 16.47 | Web kalendář | 🪟 🅾️
    Mimo klasiky, což asi bude Times New Roman, Arial, Arial Narrow, Verdana, Garamond, MS Sans Serif by se hodila ještě Tahoma, Lucida Sans Unicode, Lucida Console nebo i Calibri.

    Ale jak se to dělá a funguje, tomu nerozumím, takže to nechám na Vás :). Díky
  6. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 9. 2. 2020 17.50 | 🐧 🦊
    Přidáno Calibri a Garamond.

    Admin :)
  7. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 10. 2. 2020 13.18 | 🐧 🦊
    A je to!

    Služba kalendář

    Budu rád za případné tipy na vylepšení.

    Admin :)
  8. Heli
    Neregistrovaný
    # 1. 6. 2020 14.10 | Dotaz | 🤖 🌓
    Dobrý den, moc díky za aplikace na weby, které nabízíte. Nemám k nim žádné výhrady. Kalendář na web s možností vkládat události je parádní. Já si tedy zatím web spravuji sama a popravdě s tím hodně bojuji :) Byla bych ráda za větší návštěvnost, jedná se o web rodinné firmy, zpracováváme med na různé produkty. Přemýšlím o této možnosti. Myslíte, že pro malou rodinnou firmu se vyplatí nechat si takhle pomoci?
  9. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 1. 6. 2020 20.18 | 🐧 🦊
    Děkuju moc, taková pochvala mě vždycky moc potěší!

    Koukám na ten web. Nejdřív se zkuste sama věnovat těm pěti bodům popsaným v sekci SEO – Optimalizace pro vyhledávače. Mají to tam popsané opravdu hezky. Podle mě poskočíte ve vyhledávačích, když budete mít na webu popsáno vše, co si myslíte, že zákazníci vaší firmy hledají. Ale určitě je potřeba to na web nenapsat jen jako holá klíčová slova, ale vše mít zakomponované uvnitř nějakého informačního textu - aby to bylo přirozené pro návštěvníky. Jednoduše řečeno to napište podobně jako to mají oni na webu napsané pro ty, kteří hledají na Googlu "zvýšení návštěvnosti webu". Důležité je i někam do textu vložit odkaz na nějakou svou důležitou stránku - podobně jako tam oni mají to sousloví "optimalizovat pro vyhledávače" udělané jako odkaz na jejich web. Takže pokud prodáváte med, tak lidé určitě hledají něco jako "koupit med MĚSTO". Tak je určitě fajn, když na webu budete mít postupně napsáno, že si u vás lidé mohou koupit med a z jakého jste města. Konkrétnímu slovnímu spojení "koupit med MĚSTO" bych se vyhnul. Vyhledávače už dobře vědí, že na ně takto lidé chtějí vyzrát, takže některé takové nesmyslné fráze blokují.

    Až se tomu sama pověnujete, tak vydržte třeba měsíc, dva. Pokud to nebude lepší, pak asi zkuste jejich služby využít. Ale já spíš vždycky využil nějakých tématicky založených diskusí, kde jsem lidem o nějakém webu, který jsem chtěl zpropagovat, napsal (a pokud budou spokojení, tak si tu informaci sami dál rozšíří mezi sebou). Přišlo mi, že je lepší oslovit přímo svou cílovou skupinu než si někde platit reklamy, které někteří lidé blokují nebo ignorují. Ale jak je to u medu, nevím.

    Admin :)
  10. www.vladimirprokes
    Uživatel

    Ikonka uživatele www.vladimirprokes
    Věk: 56
    Založeno: 31. 5. 2021 11.48
    Příspěvků: 2
    # 12. 6. 2021 11.42 | Svátky seznam jmen doplnění | 🪟 🌓
    Zdravím,
    tak se v seznamuju s počítačem.
    Má to v 53 smysl?
    Jo, je dobrý si začít dávat zajímavosti na jedno místo, ve fcb se blbě hledá :-)

    Amin @djlj líbí se mi svátky, dal jsem si je na svůj blogger. https://vladimirprokes.blogspot.com

    Dájí se někde dohledat jména na jednotlivé dny CS a Slovensko?
    Je možné databázi upravit i pro Slovanský kalendář?

    Prí-RODNÝ ČASNÍK Každoročne vydávaný ročný kalendár s pôvodnými sviatkami a obnovenými slovanskými menami, obradoslovím a zvykoslovím.
    https://www.ziarislav.sk/predaj/pri-rodny-casnik-na-rok-2021/

    https://vladimirprokes.cz/
  11. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 25. 6. 2021 9.48 | 🐧 🦊
    Hotovo, do všech služeb byly přidány slovanské svátky z roku 1852.

    Admin :)
  12. Tim
    Neregistrovaný
    # 19. 11. 2021 18.46 | Přihlášení uživatelů. | 🤖 🌓
    Co třeba vytvořit aplikaci pro přihlášení a registrací uživatelů na web?
    Toto by určitě pomohlo.

    A pokud byste dokázali vytvořit funkci profily uživatelů na web, kde by každý měl vlastní vzkazník, profilový obrázek, možnost si nastavit vlastní životopis, automatické role, zobrazení napsaných komentářů, tak bychom vám byli vděční.

    Děkujeme.
  13. Tim
    Neregistrovaný
    # 19. 11. 2021 19.04 | 🤖 🌓
    Šlo by, aby chat a fórum byly umístěny na webu, aby lidi nebyli přesměrováni jinam?
    Opět děkujeme.
  14. Tim
    Neregistrovaný
    # 20. 11. 2021 13.06 | 🤖 🌓
    Mám ještě několik nápadů, ale asi nejsou moc reálné, ale jinak by to byla určitě bomba, kdyby něco z toho bylo reálné.

    Možnost počasí a hodiny. Aby to fungovalo zároveň na chatech.
    Aby na chatech bylo možné přehrávat video z youtube podle odkazu v reálném čase, lidi by museli čekat, až na ně přijde řada.

    Propojení vsevjednom a i forum s weby, aby mohli přihlášení psát v komentářích na různých stránkách pod propojeným profilem.

    Hlasový vzkazník.

    Možnost dávat na fórech like, to se mi líbí, nelíbí atd.


    Možnost vytvoření nějaké minihry.


    Herní fórum:

    Tím myslím:

    Možnost propojení s webem.

    Vlastní herní měna, kterou by si každý mohl pojmenovat a vložit obrázek. Aby byla možnost si je vydělat, darovat, nechat si je ukrást nebo ztratit. A taky, aby si tu měnu mohl schovat na konkrétní místo, aby mu to nikdo neukradl.

    Možnost vlastního herního majetku, jídla, oblečení, mazlíčka, kterého by musel třeba krmit. Na tohle všechno by si taky mohl vydělat nebo darovat. A aby bez konkrétní věci nemohl navštívit konkrétní místnost nebo tam psát.

    Herní energie, aby mohl pracovat a vydělávat, ale taky by se dobíjela přes herní jídlo.

    Statusy uživatelů, klidně víc.

    Darování a odebírání bodíků uživatelům. A možnost vlastní družiny/týmu, který by si admini a uživatelé vytvořili a body by se sčítaly každému týmu dohromady.

    Kvízy, za které by dostal bodíky, ale i herní peníze, majetek. K registraci vlastní dotazník a test. Možnost vlastního registračního formuláře pro fórum.


    Automatické nastavení pro fóra a chaty. Aby se v daný čas ukázala automaticky věta, která by uživateli sebrala peníze nebo majetek. Ale taky automatická odpověď podle toho, co uživatel napíše.

    Aby na fórech byl chat a ostatní funkce.

    Aby uživatel mohl získat automatické zkušenosti, díky, kterým by mohl mít výhody.

    Automatický obrázek, který by se měnil podle určitého času.

    Děkuju.
  15. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 26. 11. 2021 14.42 | 🐧 🦊
    Tim napsal:
    Co třeba vytvořit aplikaci pro přihlášení a registrací uživatelů na web?
    Toto by určitě pomohlo.

    A pokud byste dokázali vytvořit funkci profily uživatelů na web, kde by každý měl vlastní vzkazník, profilový obrázek, možnost si nastavit vlastní životopis, automatické role, zobrazení napsaných komentářů, tak bychom vám byli vděční.

    Celé to zní jako vytvoření kompletního funkčního webu. Na to bude lepší použít nějaká hotová řešená, která se dají "nainstalovat" (nahrát) na stránku.

    Admin :)
  16. djlj
    Administrátor

    Ikonka uživatele djlj
    Věk: 36
    Založeno: 26. 12. 2004 22.32
    Příspěvků: 2119
    # 26. 11. 2021 14.44 | 🐧 🦊
    Tim napsal:
    Šlo by, aby chat a fórum byly umístěny na webu, aby lidi nebyli přesměrováni jinam?

    I v tomto případě bude lepší si někde stáhnout hotové řešení a nahrát na web hotovou službu PHP.

    Admin :)

Předchozí | 1, 2, 3 | Další

Fórum vsevjednom.cz -> Vševjednom.cz -> Dotazy a náměty


Tagy:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo čtyřista třicet jedna:
😁 😂 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 😝 🦠


RSS tohoto tématu
Přihlášení: 😋 Login 🔑 Heslo