Fórum vsevjednom.cz - Fórum vsevjednom.cz

Zpět na vsevjednom.cz

Fórum vsevjednom.cz -> Vševjednom.cz -> Náměty na nové služby -> Miniblog

 1. daiterr
  Uživatel

  Věk: 49
  Založeno: 31. 1. 2011 9.26
  Příspěvků: 2
  # 3. 11. 2013 11.24 | návrh | Odpovědět Windows XP Chrome 30.0.1599.101
  Zdravím,

  dal by se využít novinkovač jako miniblog - tedy když do něj zadám článek, tak aby se ten předchozí vždy skryl pod nějaký odkaz a v tom okně objevil až po kliknutí na odkaz? Odkazy by klidně mohly být třebas vlevo a sloupec s článkem napravo. A také aby bylo možné si nastavit jak velikost okna celé aplikace, tak i velikost místa pro objevivší se článek + umístění odkazů jak pod sebou a ve více sloupcích, tak vedle sebe a to i ve více řádcích?

  Bylo by možné také navýšit počet "vzkazů"? Tedy třebas na 200? Nebo celou aplikaci omezit celkovým počtem znaků s tím, že někde dole by byl odpočet, aby vkládající věděl, kolik toho může přidávat?

  Abych to vysvětlil lépe, proč takovou aplikaci - dělám web pro amatérské pisálky a oni by strašně rádi každý na své stránce chtěli možnost přidat článek, tedy část povídky a další den zase.. a pak zase.. a to s tím, že ty původní části se vždy skryjí pod odkaz.

  Předem děkuji.
 2. Pan Reklama
  Reklama

  Reklama
  Věk: 46
  Založeno: 7. 11. 1993 10.33
  Příspěvků: 8816
  # 3. 11. 2013 11.24 | Odpovědět

Fórum vsevjednom.cz -> Vševjednom.cz -> Náměty na nové služby -> Miniblog


Do fóra nemůžete psát. Vaše IP je v internetových černých listinách označena, že rozesílá spam. Kontaktujte svého poskytovatele internetu E.I. du Pont de Nemours and Co. pro více informací a aby to vyřešil.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo